Belgelendirme Nedir ?

Sertifikalar, hem bireylerin hem de kurumsal organizasyonların kariyerlerinde daha hızlı ilerlemelerine yardımcı olan profesyonel belgelerdir. Tüm sertifikalar farklı özelliklere sahip olup farklı alanlarda geçerlidir.

Hangi Belgeleri Sizden Alabiliriz ?

Kalite yönetim sistemleri , CE Belgesi , Atex Belgesi , PQR , WPS , Kaynakçı Belgesi gibi belgeleri bizden alabilirsiniz.

Belgelendirme Süreci Nasıl İşliyor ?

Şirketinizin ihtiyacı olan belgenin tespitiyle başlayan süreç , sözleşmenin onaylanması ve yetkin personelin atanması ile başlar. Yetkin personel , belgelendirme faaliyetleri için gerekli evrakları şirketten alır ve süreç devam eder.

Kaynak Mühendisliği Hizmeti Nedir ?

Kaynaklı imalat yapan firmalara , tasarım-çizim , kaynak öncesi ve kaynak sonrası kontroller-testler , belgelendirmeler ve eğitim faaliyetlerinin tümüdür.

Kaynak mühendisliği hizmeti ayrıca günlük , aylık ve yıllık bazda da hizmet kapsamımızdadır.

Proje bazlı 2.taraf ve 3.taraf gözetim hizmetimiz de bulunmaktadır.

PQR Nedir ?

PQR ; Kaynak yöntem onayıdır.Firmanızda yapılan kaynağın yöntemine , pozisyonuna bağlı olarak kaynak öncesi , kaynak esnası ve kaynak sonrası tahribatı ve tahribatsız testlere tabii tutulan faaliyetler bütünüdür. Kaynaktan sonra testlerin olumlu çıkması durumunda rapor hazırlanır ve firmaya teslim edilir.

WPS Nedir ?

WPS , bir kaynakçının kaynağı en doğru şekilde hangi parametrelerde ve hangi hazırlıklarda yapması gerektiğini anlatan talimattır.

WPS oluşturulurken , onaylı PQR parametreleri esas alınır.

Bizimle Nasıl Çalışabilirsiniz ?

Bizimle parça bazlı , günlük , haftalık , aylık ve ya proje bazlı çalışabilirsiniz. Haricinde kaynaklı imalatlar için kalite yönetim sistemleri olan EN 1090-2 ve ya EN 3834 belgelendirme ve danışmanlık hususunda çalışabilirsiniz.